Profil firmy

Firma Jíša – composite se již od roku 1990 zabývá zakázkovou výrobou sklolaminátových produktů pro stavebnictví, chemický, potravinářský a automobilový průmysl, wellnes a fitness centra a malosériovou výrobou laminátových pramic, veslic .

Při výrobě ztužených plastových dílů (kompozitů) využíváme nejmodernějších technologií a materiálů. Podle charakteru produktu a jeho určení používáme buď metodu ručního kladení skelných rohoží a uhlíkových tkanin , stříkání skelného vlákna (rowingu), nebo technologii lepených sendvičů, která umožňuje použít kombinaci skelných výztuh, ocelových profilů, porézních plošných výztuh, tepelných i zvukových izolačních vrstev.

Sklolaminátové díly a součásti zhotovujeme na zakázku podle dodané výkresové dokumentace, případně podle návrhu a modelu, který zákazníkovi sami zpracujeme.Modely vytváříme ruční modelářskou technikou a nebo na CNC strojích. Všechny naše výrobky dodávané v kompletní barevné škále RAL jsou odolné proti povětrnostními vlivům, UV záření, ředěným kyselinám, louhům a solím. Při jejich výrobě nejsme takřka vůbec omezeni jejich finálním rozměrem (největší dosahují rozměrů 14 x 3 m a hmotnosti 800 kg), ani lokalitou, do které směřují. S našimi výrobky se můžete kromě České republiky setkat také v Německu, Rakousku, Slovensku, Polsku, Francii, Holandsku, SAE, Indii, a Velké Británii.

Jsme certifikováni dle ISO 9001: 2015.

Novinky

14.02.2016
Nová vlajková loď z naší výroby Veslice 415 MAXI

Pro nadšené rybáře a milovníky přírody doporučujeme tuto veslici, která nabízí možnost pohodlného přespání pro dvě osoby.