Automobily a zemědělské stroje

  • Nástavby, stropy a příčky užitkových a nákladních automobilů ze sklolaminátu (kompozity) jsou vhodné díky své tvarové variabilitě, vysoké životnosti a minimální náročnosti na údržbu. Při použití kompozitů je možné výrazně zvětšit nákladový prostor, aniž by bylo zvýšeno zatížení nápravy.

Full_box_Amarok_11.JPG full_box_vw_amarok_10.JPG hardtop_amarok_9.JPG hardtop_vw_amarok_8_.JPG UAZ_Patriot_Maxim_7.JPG UAZ_Patriot_Maxim_6.JPG LandRover_Defender130_5.JPG Gonow_4.JPG delici-pricka_3.jpg IMG_4710_2.JPG pricka_uzitkovehyo_vozu_1.jpg

  • Vnitřní přepážky autobusů – v interiérech autobusů jsou sklolamináty využívány hlavně pro výrobu nosičů zavazadel, zakrytí klimatizace a dalších přídavných zařízení umístěných ve vnitřním prostoru autobusu.
  • Nárazníky a spoilery, nástavce prahů, speciální díly karosérií a další autodoplňky z tvrzeného sklolaminátu jsou využívány hlavně pro tunningové automobily, terénní vozidla a tahače.

terex-naraznik.jpg terex.JPG

  • Bezpečnostní výztuhy ze sklolaminátových kompozitů účinně ochrání posádky sportovních automobilů, přičemž se v podstatě nezmění hmotnost vozu a jeho jízdní vlastnosti.
  • Zemědělské stroje - podle individuálních požadavků vyrábíme speciální nádrže pro postřikovače, kryty na žací lišty kombajnů a sekaček, které jsou maximálně odolné proti působení povětrnostních vlivů i většiny chemikálií.
kryt_zaci_listy.jpg

Novinky

14.02.2016
Nová vlajková loď z naší výroby Veslice 415 MAXI

Pro nadšené rybáře a milovníky přírody doporučujeme tuto veslici, která nabízí možnost pohodlného přespání pro dvě osoby.