Stavebnictví a zastropení ČOV

  • Opláštění budov – sklolaminátové desky jsou vynikající tepelně izolační materiály vhodné pro opláštění budov a prosvětlení fasád. Vyznačují se nízkou hmotností a vysokou odolností. Polyesterové kompozitní desky mají velmi dobrou tvarovou stálost, odolnost vůči teplotám až 105 °C, barevnou stálost a vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům. Novinkou v našem výrobním programu jsou originální fasádní sloupy a lamely.

IMG_0857.JPG stavba_Walbrook9.JPG walbrookfeature1.jpg stromy_Walbrook2.JPG stromy_lamely_Walbrook.JPG strom_Walbrook.JPG stavba_Walbrook4.JPG stavba_Walbrook.JPG lamely_Walbrook.jpg

fasada_1.jpg fasada_2.jpg fasada_3.jpg fasada_4_det.jpg fasada_5_det.jpg

  • Zastropení čistíren odpadních vod - snímatelné zastropení z tvrzeného laminátu slouží k účinnému zabránění úniku nežádoucích pachů, průniku dešťové vody do nádrží, přístupu nepovolaných osob; je vysoce odolné vůči působení chemických látek a povětrnostních vlivů.

transport.jpg Wasserwerk_Dresden-Coschuetz.jpg KA_Bad_Bramstedt_Faulschlammkopf.jpg zastropeni_cov.jpg KA_Weinsheim_Pumpwerk.jpg KA_Maintal_Schneckenpumpwerk.jpg KA_Dresden-Kaditz_Ablaufgerinne.jpg KA_Bitterfel-Wolfen.jpg cov-mirovice.jpg

  • Střešní světlíky vyrobené z čirého polykarbonátu nebo akrylátového skla (PMMA) zajišťují dokonalé odvětrání a osvětlení objektů průmyslové a občanské výstavby; jsou určeny pro instalaci na ploché střechy a střechy se sklonem do 25 stupňů, mají výborné tepelně-izolační a optické vlastnosti a vysokou odolnost.
  • Střešní manžety určené k montáži světlíků umožňují dokonalé utěsnění prostupů na střechách, jsou přizpůsobivé různým tvarům profilů, jsou vyráběny ze sklolaminátu a jsou vysoce izolační díky polyuretanu, který je umístěn mezi venkovní a vnitřní stěny manžety. Manžety ze sklolaminátu jsou buď zkosené, nebo kolmé. Dosedací plochy manžet jsou uzpůsobeny ke snadné montáži na střešní konstrukci.

steni_manety3.jpg steni_manety1.jpg

  • Dělicí přepážky a zakrytí zhotovené ze sklolaminátu výborně odolávají veškerým povětrnostním vlivům, proto se velmi dobře hodí pro stavbu lehkých přístřešků, prodejních kiosků, zastávek MHD, vlakových a autobusových nástupišť, reklamních sloupů, zastřešení bazénů, ale také jako dělicí stěny do hal, tělocvičen či autosalonů

Nádrže

  • Plastové nádrže vyrábíme podle individuálních přání zákazníků od objemu 800 litrů do 9000 litrů . Nádrže jsou odolné vůči ropným látkám, louhům, kyselinám, proto jsou vhodné pro potravinářský a chemický průmysl. U všech nádrží, které vyrábíme, provádíme zkoušku vodotěsnosti.
  • Rybářské kádě slouží ke krátkodobému shromažďování, přechovávání a přemisťování ryb, jsou zdravotně nezávadné, mají vyztužené dno a spodní hrany proti prodření. Podle přání zákazníka mohou být zhotoveny ve tvaru obdélníku, čtverce nebo oválu.
  • Vany záchytné, vypouštěcí, transportní vyrobené ze sklolaminátu jsou maximálně odolné proti korozi a chemikáliím, jejich výhodou je nízká hmotnost a vysoká životnost.
  • Septiky (bezodtokové jímky) slouží k zachycení splaškových a ostatních vod obsahujících škodlivé látky z menších zdrojů jako jsou např. rodinné domky a chaty, u kterých není možné vypouštění odpadních vod do kanalizace.
  • Kontejnery na topný olej jsou určeny pro bezpečné a ekologické skladování kapalných paliv a motorové nafty, jsou odolné proti mechanickému poškození a vyžadují minimální údržbu.

Novinky

14.02.2016
Nová vlajková loď z naší výroby Veslice 415 MAXI

Pro nadšené rybáře a milovníky přírody doporučujeme tuto veslici, která nabízí možnost pohodlného přespání pro dvě osoby.