Nádrže

  • Plastové nádrže vyrábíme podle individuálních přání zákazníků od objemu 800 litrů do 9000 litrů . Nádrže jsou odolné vůči ropným látkám, louhům, kyselinám, proto jsou vhodné pro potravinářský a chemický průmysl. U všech nádrží, které vyrábíme, provádíme zkoušku vodotěsnosti.
  • Rybářské kádě slouží ke krátkodobému shromažďování, přechovávání a přemisťování ryb, jsou zdravotně nezávadné, mají vyztužené dno a spodní hrany proti prodření. Podle přání zákazníka mohou být zhotoveny ve tvaru obdélníku, čtverce nebo oválu.
  • Vany záchytné, vypouštěcí, transportní vyrobené ze sklolaminátu jsou maximálně odolné proti korozi a chemikáliím, jejich výhodou je nízká hmotnost a vysoká životnost.
  • Septiky (bezodtokové jímky) slouží k zachycení splaškových a ostatních vod obsahujících škodlivé látky z menších zdrojů jako jsou např. rodinné domky a chaty, u kterých není možné vypouštění odpadních vod do kanalizace.
  • Kontejnery na topný olej jsou určeny pro bezpečné a ekologické skladování kapalných paliv a motorové nafty, jsou odolné proti mechanickému poškození a vyžadují minimální údržbu.

Novinky

14.02.2016
Nová vlajková loď z naší výroby Veslice 415 MAXI

Pro nadšené rybáře a milovníky přírody doporučujeme tuto veslici, která nabízí možnost pohodlného přespání pro dvě osoby.